Izraelská politika Novinky

Petice pro stíhání Hamásu za válečné zločiny u ICC v Haagu!

Česká společnost přátel Izraele Petice-za-odsouzeni-Hamasu-u-ICC Petice pro stíhání Hamásu za válečné zločiny u ICC v Haagu! Izraelská politika Novinky

Tuto petici založila Nezisková organizace Shurat HaDin, která bojuje proti terorismu a za prosazování židovských práv po celém světě. Petice má již přes 16 000 podpisů! 

 

PETICI MŮŽETE PODEPSAT ZDE: www.ipetitions.com/petition/demand-hamas-to-be-prosecuted-for-war-crimes-in

 

Od doby, kdy se Hamas v červnu 2007 ujal kontroly nad pásmem Gazy, uvrhl ji do zoufalé chudoby a neúprosného zoufalství, rozdělujíc peníze na korupci a násilí.

 

Tato teroristická skupina organizovala nepokoje na hranicích v pásmu Gazy a vyzvala její populaci, aby se dostala do Izraele. Vyzvali veřejnost, aby zaútočili na Izraelce ve svých domovech a vyhrožovali, že budou co nejvíce unášet a vraždit. Mladí lidé v pásmu Gazy jsou povzbuzováni, aby uskutečňovali přeshraniční žhářské útoky proti izraelským farmářům používajícím hořící draky. Tato zvrácená strategie se soustředí na způsobení co nejvíce škod.

 

Činnost Hamasu porušuje mezinárodní právo a koná válečné zločiny.

 

Shurat HaDin reaguje na tyto brutální útoky podáním sdělení prokurátora Mezinárodního trestního soudu a požaduje, aby vyšetřovala vedení Hamasu.

 


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *