Izraelská politika Novinky

Itamar Marcus – Příznivci Palestinian Media Watch, děkuji Vám!

Česká společnost přátel Izraele Marcus-3-729x486 Itamar Marcus - Příznivci Palestinian Media Watch, děkuji Vám! Izraelská politika Novinky

Dopis všem příznivcům Palestinian Media Watch (PMW):

 

Před malou chvílí mě Jibril Rajoub, jeden z lídrů Palestinské autonomie (dále jen PA) a možný nástupce Mahmouda Abbase, nazval “Goebbelsem 21. století” v rozhovoru pro oficiální PA TV. Rajoub také řekl, že PMW vede válku proti PA na všech frontách.

 

Ačkoliv jeho urážka byla nechutná, jsem potěšen, že PA znovu zmiňuje PMW jako zdroj jeho problémů na mezinárodní scéně. Je to důkaz, že PMW dohnal PA k defenzívě. Díky PMW se teď mnohem více hovoří o PA jako o tom, kdo podporuje nenávist, oslavuje terorismus, podporuje vzor “mučednictví” pro děti, platí teroristy a dokonce po nich pojmenovává školy.

 

PMW vydává důležité zprávy a svěděctví, a chceme, aby PA byla neustále v defenzívě. Chceme, aby se PA obávala vlivu PMW na vládní vůdce, rozhodující činitele a nevládní organizace po celém světě. Zahraniční dárci snížili poskytnuté finanční prostředky pro PA díky našim zjištěním a PA si toho je vědoma. A co je nejdůležitější, že svět stále častěji souhlasí s tím, že PA je zodpovědná za to špatné, a že zjištění PMW jsou nezbytnými prostředky k donucení PA ke změně.

 

Tyto opakované útoky proti PMW od vedoucích představitelů PA jsou svěděctvím o neuvěřitelném dopadu společnosti PMW a my zato našim příznivcům děkujeme. Vaše odhodlání a velkorysost dávají naší práci možnost uspět jako nyní.

 

Děkujeme Vám zato, že jste nám oporou při této nelehké práci, abychom odhalili a delegitimizovali palestinské podněcování k nenávisti a terorismu. Já a celý tým Palestinian Media Watch jsme Vám velmi vděční.

 

Vše nejlepší přeje

 

Itamar Marcus

 


 

Zdroj: www.palwatch.org/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *