Izrael a svět Novinky

Beverly Hills bojkotuje Airbnb v souvislosti s jeho “anti-židovskou politikou”

Česká společnost přátel Izraele 64345890100792640360no Beverly Hills bojkotuje Airbnb v souvislosti s jeho "anti-židovskou politikou" Izrael a svět Novinky

“Airbnb není v Beverly Hills vítána, pokud jsou její zásady založeny na protižidovských dvojitých normách,” řekl viceprezident Jon Mirisch.

 

Rada města Beverly Hills jednomyslně schválila rezoluci odsuzující rozhodnutí společnosti Airbnb odstranit nabídky o pronájmu v izraelských osadách v Judeji a Samaří a povzbuzuje podněcuje i ostatní k blokaci webových služeb Airbnb.

 

“Zjistili jsme, že jednání společnosti Airbnb je ohavné,” řekl starosta Julian Gold. “V zastoupení našich obyvatel toto jednohlasné usnesení odráží nepřetržitý závazek městské rady vůči Izraeli a poukazování na nenávist tam, kde existuje.”

 

Izraelsko-židovský kongres a lídři v oblasti lidských práv se také veřejně postavili proti akci společnosti. “Airbnb není v Beverly Hills vítána, pokud jsou její zásady založeny na protižidovských dvojitých normách,” dodal místostarosta Jon Mirisch. “nenávist proti Židům je choroba. Mohli bychom se pokusit naočkovat druhé proti této chorobě, ale musíme se také chránit před jejími účinky. ”

 

Usnesení Rady města Beverly Hills uvádí, že “akce Airbnb jsou protikladné hodnotám, které držíme v Beverly Hills … “Předsudky a diskriminace založené na náboženství nemají místo v naší komunitě, zemi a světě.”

 

Podle rezoluce “město Beverly Hills vyzývá společnost Airbnb, aby napravila tento projev neúcty vůči Izraeli a okamžitě obnovila původní služby.

 

“V případě, že Airbnb nezastaví, vyzýváme všechny civilizované lidi po celém světě, aby bojkotovali Airbnb, dokud se  nevzdá těchto opovržlivých antisemitských kroků,” uzavírá usnesení.


 

Zdroj: worldisraelnews.com/beverly-hills-resolution-encourages-boycott-of-airbnb-over-anti-jewish-actions

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *