Izrael a svět Novinky

Partaj kancléřky Merkelové se postavila proti zastavení podpory Palestinců

Česká společnost přátel Izraele 431544 Partaj kancléřky Merkelové se postavila proti zastavení podpory Palestinců Izrael a svět Novinky

Členové křesťanské demokratické unie kancléřky Angely Merkelové hlasovali v Hamburku proti návrhu, aby se zastavili veřejné prostředky na platby palestinské samosprávy teroristům a finanční pomoc rodinám teroristů, kteří zavraždili a zranili Izraelce.

 

Podle návrhu nazvaného “Zmrazení pomoci Palestinské samosprávě” z nichž palestinská samospráva [PA] už roky zaplatí rodiny palestinských teroristů … a s platbami PA vědomě a ochotně podporuje terorismus proti Izraeli a činí to hodný finanční podnik. ”

 

Návrh uvádí, že pokud Palestinská samospráva tuto činnost nezastaví, Německo a EU by neměly poskytovat finanční pomoc PA, které kontroluje prezident Mahmúd Abbás.

 

Novinář Bild Timo Lokoschat nejprve informoval o svém Twitteru o odmítnutém návrhu.

 

Návrh uvádí, že rodiny odsouzených palestinských teroristů dostávají platby od 300 do 3000 dolarů měsíčně v závislosti na odsouzení za teroristy.

 

Kritici tzv. “Mučedních” plateb říkají, že Palestinci stimulují terorismus finančními prostředky a Evropa umožňuje terorismu finanční pomoc PA.

 

Poslední anti-izraelská rána od strany kancléřky Merkelové pochází z odhalení Jeruzalémského příspěvku, že Merkelová vedla kampaň, která přesvědčila země střední a východní Evropy, aby své zastupitelské úřady nepřesunuly do Jeruzaléma. Vláda Merkelové také podpořila osm protiisraelských rezolucí v OSN a pracuje na finančním mechanismu, který by zrušil sankce USA vůči Íránu.


Zdroj: www.jpost.com/International/Merkels-party-rejects-freeze-of-funds-for-Palestinian-terrorism

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *